ahouradesignlogo


اهورا دیزاین نامی آشنا در هاستینگ و طراحی برای کاربران اینترنتی می باشد . تنوع بالای پلن های میزبانی از ۱۵۰۰ تومان تا ۲ میلیون تومان یکی از مزیت های اهورا دیزاین می باشد . شما می توانید با توجه به نیاز خود هزینه کنید و دیگر نیاز به هزینه های اضافی نخواهید داشت .

فروش های ویژه به صورت ماهانه و روزانه برای کاربران سایت ارسال خواهد شد و شما می توانید با بهترین قیمت سرویس های مورد نظر خود را تهیه کنید . یکی از اهداف ما فروش با کیفیت سرویس ها می باشد و تمامی سرویس های اهورا دیزاین دارای کیفیت بالا نسبت به مشخصات

سرویس می باشد . اهورا دیزاین از کشور های مختلفی سرور تهیه می کند که این امکان را به کاربر خود می دهد تا سرویس مورد نظر را به بهترین شکل تهیه و استفاده نمایند .

دیگر خدمت اهورا دیزاین فروش ویژه دامنه های ملی و بین المللی می باشد . تنوع بالا در قسمت دامنه و تخفیف های بی نظیر یکی از ویژگی های ما می باشد . شما هر نوع دامنه ای که در جهان وجود دارد را می توایند با قیمت واقعی تهیه نمایید .

اهورا دیزاین در قسمت طراحی سایت پلن های گوناگونی برای کاربران خود ایجاد کرده است که با توجه به نیاز خود می توانید سفارش طراحی قالب در بخش های مختلف را انجام دهید . تمامی قالب ها به صورت ۰ تا ۱۰۰ برای خریداران تهیه می شوند و در قالب های اختصاصی

قالب فقط برای شما طراحی خواهد شد و شما با هزینه ای ویژه می توانید قالبی اختصاصی برای خود تهیه فرمایید .

کاربران اینترنتی می توانند برای بخش های مختلف نیاز های خود از اهورا دیزاین استفاده نمایند .

اهورا دیزاین

اهورا دیزاین - طراحی , سئو و وب هاستینگ